Beton Kesme Burdur

beton kesme
beton kesme
Beton Kesme Burdur ;

BETON KESME
As Karot beton kesme,beton delme,beton kırma ve beton numune testleri,hafriyat,kontrollü bina yıkımı alanında Burdur da hizmet vermektedir.
Revizyon projeleri kapsamında kalıp hatalarının düzeltilmesi ve havalandırma şavtları ,pencere ve kapı yerlerinin açılması,kolon kesme,kiriş kesimi,döşme betonu kesimi,saha betonu kesimi,kanal kesimleri ve temel kaldırma işlerinde beton kesme sistemlerinden yararlanılmaktadır.
Burdur da beton kesme ile ilgili çalışmalarımızda beton kesimi alanında profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışmalarımız devam etmektedir.
Beton kesen firmalar Burdur olarak As Karot , karot ile beton kesme,beton kesme bıçakları,beton kesme makinaları,kiralık beton kesme makinaları,beton kesme fiyatları, beton kesme testeresi Burdur konularında hizmetlerini sürdürmektedir.
Karot Beton Kesme (Çürütme) Burdur
Karot makinaları ile delme yöntemiyle yapılan bir kesim metodudur.Her delme kesilecek hat üzerinde yan yana yapılacak(çürütme yöntemi)kesme işlemi yapılmış olur.
Kesme makinalarının montajının mümkün olmadığı yerlerde pencere ve kapı açılımlarında, havalandırma şavtı açılımlarında çözüm olarak yapılmaktadır.
Diğer beton kesici sistemlerine göre daha yavaş ve daha pahalı bir kesme yöntemidir.
Hidrolik Beton Kesme Burdur
Perde beton kesimi ,derz kesme,kolon kesme,havalandırma şavtları kesimleri ve her türlü yatay ve düşey imal edilmiş beton yapının kesilmesine olanak sunan bir sistemdir.
Güç ünitesine bağlı beton kesme bıçağı,beton kesme testeresi ile 60cm kalınlıktaki beton kesim işlerinde hızlı,güvenli ve ekonomik kesme olanağı sunmaktadır.
Raylı duvar kesme olarakta adlandırılan sistem beton kesim makinasının en önemli ekipmanlarından görülmektedir.
Hidrolik beton kesim makinası elektrikli veya hidrolik yapı üniteli olarak üretilmektedir.
Burdur da ,hidrolik beton kesme uygulamalarında hidrolik beton kesme makinası fiyatları,satılık hidrolik beton kesme makinaları ve hidrolik beton kesme fiyatları konularında çözüm ortağınız olmaktayız.
Derz Kesme Burdur
Beton içindeki iç gerilmeler,beton alanında en zayıf noktalarda çatlama olarak ortaya çıkar.
Çatlamaların kontrol altında oluşmasını sağlamak amacıyla beton üzerinde,beton kalınlığına orantılı ¼ oranında kesilir.Bu derze çekme derzi denir.
Farklı zamanlarda beton imalatlarında çıkan derze ise ana derz denilmektedir.Bu derz de derinlik önemli olmamakla birlikte imalat sonrası 1-4 ay zaman zarfında yapılması tavsiye edilir.
Kürlenmesi tamamlanan beton,ortam sıcaklığına göre genleşebilir veya çekebilir.Bu beton hareketlerinin betonda istenmeyen çatlamalara sebep olmaması için beton üzerinde belirli aralıklarla genleşme derzleri bırakılır.Bu derzler imalat sırasında oluşturulur ve daha sonra bu bölgelerden kesilir.
Beton kesen firmaların öncülüğünü yapan As Karot bu alanda derz kesme makinaları ile sektörde bu ihtiyaca cevap vermektedir.
Burdur da derz kesme uygulamaları, derz bıçakları,derz kesme makinası satışı,derz kesme makinası fiyatları konularında hizmetlerini sürdürmektedir.
Derz kesme makinaları ile ayrıca asfalt kesme ve saha betonu kesimi,döşeme kesimleri yapılabilmektedir.
Halatlı Beton Kesme Burdur
Beton kesme işleminde kullanılan diğer bir teknik halat ile beton kesimi sistemidir.
Kütle beton kesimlerinde,temel betonu kesimlerinde ve baraj betonları kesiminde çözüm sunmaktadır.Bu sistemde kesme derinliği ve kalınlığı neredeyse sınırsızdır.
Güç ünitesine bağlı çelik halatın dönmesiyle kesme işlemi gerçekleşmektedir.
Burdur halatlı beton kesme ihtiyacına cevap vermek amacıyla bünyesinde Hilti DS WS 5 makinaları ile profesyonel hizmet verme amacındayız.
Halat ile beton kesme Burdur ,beton kesme halatı Burdur,halatlı beton kesme makinası satışı konularında iletişime geçiniz.